Zhotovení brýlí na zakázku.

Náš tým pracovníků je připraven a odborně vybaven pomoci vám najít ten správný typ řešení vašich záměrů, přání nebo potíží které máte. Jsme připraveni Vám naslouchat a najít ideální brýle pro Vás, vymyslet kombinaci produktů aby se Vám denně s minimem potíží dařilo pracovat, sportovat, chodit za zábavou, číst – cokoliv.
Máme na Vás tolik času kolik budete potřebovat – bez čekání a na nejlepším přístrojovém vybavení. Vaše vidění nás zajímá.

Nároky na zrak jsou v současné době stále větší a nezáleží na tom, zda jste podnikatel, lékař, učitel, právník, kuchař, truhlář nebo sportovec. V každém zaměstnání bez dokonalého vidění, není možné dosáhnout ty nejlepší výsledky.

Doživotní záruka oprav brýlí.

Jen u nás máte na zakoupené brýle doživotní záruku na opravy základních prvků – jejich výměnu a seřízení. O co se jedná přesně?

Je to výměna všech typů sedélek, čištění ultrazvukem, anatomická úprava brýlí k vaší spokojenosti a pohodlí nošení, kontrola a utažení šroubků u bočnic brýlí a u vrtaných v zámcích očnic, výměna silonu v poloobrubách, zkracování šroubku ve vrtaných brýlích, výměna hmoždinek ve vrtaných brýlích.

Čištění ultrazvukem.

Toto je možno použít jak na náš hlavní sortiment – brýle, ale také na čištění šperků, mincí, prstenů, řetízků.. Ultrazvukové zařízení čistí od povrchových nečistot pomocí vody a vibrací které vytváří ultrazvuk.

NABÍZÍME TAKÉ KE KOUPI DOMÁCÍ TYPY ULTRAZVUKOVÝCH ČISTIČEK – jsou jednoduché na provoz a zastanou spoustu práce – stačí do vaničky nalít vodu, vložit předmět a přístroj vše vyčistí za Vás.

Dále Vám rádi nabízíme další servisní práce a řešení jako zajištění šroubků v zámku očnice tak aby se používáním nepovolovaly, potažení stranic antialergickou fólií, výměna koncovek pokud je například rozkousal váš miláček (pes), atd. – většinu pomůcek a řešení máme na místě, pokud by něco bylo potřeba objednat zajistíme Vám.

Opravy optických produktů - brýlí.

Jestli vám ve vaší optice řekli, že to nejde spravit a máte si koupit nové brýle zkuste to ještě u nás. Opravujeme veškeré typy materiálů. Samozřejmostí je letování všech typů a částí brýlí očnice, stranice, nosníky, zámky očnice a to i titanových brýlí, lepení a takzvané šití plastových obrub, opětovné opravy zlomených flexových stranic.

Provádíme opravy tak jak je možno a vždy je naším cílem aby jsme Vám pomohli v tom co Vás trápí. Pochopitelně mnoho materiálů má své úskalí ale my to vždy zkoušíme co se dá vymyslet a je to pro nás výzvou překonat tyto problémy a najít pro Vás řešení.

Doplňky pro brýle a další pomůcky.

Naše optika nabízí vedle hlavního zboží a služeb také doplňkové produkty, které ale jsou neodmyslitelně spojeny s naší prací a tím co zákazníci – Vy potřebujete a užíváte k produktům spojeným s optickými prostředky.

Opět zde představujeme na fotografiích jen několik základních produktů, a ostatní, pokud máte zájem, rádi Vám nabídneme u nás v prodejně.