Nabízíme Vám, abyste na tom byli podstatně lépe - nový život!

individuální a účinný trénink Vašeho zraku dynaoptic® - posílení akomodačního svalu | rozhýbání 6ti okohybných svalů

  • uvolněné a nepřetěžované tělo
  • pohodu a lepší soustředění při práci
  • nemuset brzy používat brýle na čtení

  • více energie kterou budete mít na zábavu
  • náladu, méně nervozity a podráždění
  • život bez chemie – cvičení zraku to umožňuje

Pálí Vás oči a slzí? Bolí hlava? Cítíte se už odpoledne unaveni?
Vidíte večer rozostřeně? Unavuje Vás delší čtení?

Jestli jste si na některou z těchto otázek odpověděli ano, potom následující pomoc je určena právě Vám.

OPTIKA FÉNIX SE JIŽ 14 LET NA TRHU PREZENTUJE PRECIZNÍ PRACÍ A VELKÝM MNOŽSTVÍM SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ. PRO PRÁCI POUŽÍVÁME CELOSVĚTOVĚ NEJKVALITNĚJŠÍ SPECIALIZOVANÉ PŘÍSTROJE A POMŮCKY. , INTENZIVNĚ JSME VYVÍJELI A NYNÍ PŘEDSTAVUJEME NOVÝ SYSTÉM DYNA OPTIC. NÁŠ PROFESIONÁLNÍ TÝM S TOUTO TECHNOLOGIÍ APLIKUJE TRÉNINK ZRAKU, DÍKY KTERÉMU DOSÁHNETE ZE STANDARDNÍCH 50 % AŽ NA 90 % VÝKONNOSTI VYUŽITÍ JEHO POTENCIÁLU VČETNĚ ÚLEVY OD MNOHA PROJEVŮ ÚNAVY SPOJENÉ SE ZRAKEM.

Co vše Vám způsobují?

Fyziologicky nejtěžší práce pro člověka je časté zatížení očí na krátkou a střední vzdálenost (40-90 cm). Je to především stálé přeostřování – změny pohledu do hloubky prostoru v délce ruky. Naše oči jsou svou stavbou určeny pro pohled do dálky, protože při této činnosti svaly oka nepracují, pohled do blízka by měl být jen částečný. Dlouhodobé sledování blízkého předmětu je tedy nepřirozené pro oči a extrémně unavující. Právě v dnešní době se nejčastěji se jedná o práce na počítači a v kanceláři, kontroly výrobků a kvality, atd. Je to v podstatě většina prací, které provádíme rukama, a kdy se orientujeme po nejbližším okolí. Z našich zkušeností a rozsáhlého měření vyplývá, že práce na blízkou vzdálenost neovlivňuje dioptrické zhoršení vlastnosti oka, ale je to fyziologický proces – unavuje svalový systém oka.

Trénink zraku dynaoptic je investice na celý život.

Pomůžeme Vám zmírnit mnohé projevy dnešního pro oči namáhavého života jako je: syndrom suchého oka, pálení a slzení očí, bolesti hlavy, zvýšená únava a apatie. Ne jen dioptrie Vám vždy vyřeší špatné vidění – umíme Vám pomoci.

Co stojí za Vašimi obtížemi?

Při tomto denním přetížení svalů oka dochází k rozostření obrazu (posunu očí ze správných pohledových os). Vzniká takzvaný “syndrom suchého oka”. Začnete vidět neostře a projeví se další problémy které pak mnozí řeší užíváním prášku, kapáním do očí, zkoušením brýlí nebo silnějších dioptrií. Nic z toho neřeší problém a naopak přinese vám časem problémy další. Únava se ovšem přenáší dál do celého těla – především projeví se v bolestech hlavy, za krkem, až do zad. Výsledkem je únava v odpoledních hodinách v práci, častá ospalost a apatie, pocit napětí, bolesti šíje, rozostřené vidění (např. večer po práci). Což mnohým přináší i nemožnost věnovat se po práci svým koníčkům.

Co Vám můžeme pomoci změnit?

Nabízíme Vám soubor cviků individuálně a pečlivě sestavený pro posílení Vašeho zraku – dynaoptic® – který v případě potřeby doplníme kvalitní optikou, jež bude optimalizovaná na váš zrak. Předchází tomu i komplexní vyšetření-testy zraku a okohybných svalů. Tento soubor opatření odstraní právě tyto zdroje vašich potíží. Jsou to tedy svaly, které potřebujete rozhýbat a posílit. Jedinečnou vlastností celého tohoto řešení – úpravy Vašeho vidění – je, že jak jím jednou projdete, zůstane Vám napořád. Je to například jako když se dítě naučí chodit – nejdříve to je námaha zvládnout a natrénovat ale později už o tom neví. Zcela stejně bude fungovat tento trénink a to, co své oči naučíte, zůstane Vám navždy!