Co u nás kolik stojí?

Vše na jednom místě, připravili jsme pro Vás podrobný ceník nejčastějších služeb.
Pro konkrétní nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Vyšetření zraku

Délka vyšetření: 30 – 45 minut

Kontrola a stanovení dioptrií .. anamnéza – rozhovor o zdravotním stavu, způsobu práce a využívání Vašich očí během dne. Objektivní změření dioptrií DNEye skenerem druhé generace, subjektivní refrakce (sklíčkování) – binokulární vyvážení. Kontrola a stanovení prizmatické korekce – kontrola, měření a pomoc při zjištění potíží u okohybných svalů – i vzhledově nepostřehnutelné šilhání. Měření nitroočního tlaku s přihlédnutím k šířce rohovky – nejpřesnější přístrojové měření na světě, zhodnocení rohovko-duhovkového úhlu.

cena 500 Kč

Zdravotní vyšetření

Délka vyšetření: 45 minut

Scanování různě hlubokých vrstev sítnice bez nutnosti předchozího medikamentózního rozšiřování zornice a získání komplexního přehledu o jednotlivých oblastech. Pomocí kombinace přístrojů Rodenstock DNEye® Scanner a Rodenstock Fundus Scanner můžeme analyzovat oko jak v předním, tak v zadním segmentu. Tímto způsobem mohou být abnormality na sítnici a další rizikové faktory rozpoznány v rané fázi a v případě potřeby mohou být očnímu lékaři předány k dalšímu objasnění.

cena 2000 Kč

Kontaktní čočky

Délka vyšetření: 60 minut

Kontrola předního segmentu (rohovka) na štěrbinové lampě (mikroskop), zda je možné aplikovat kontaktní čočku. Aplikace zkušební kontaktní čočky, 20 minut na usazení kontaktní čočky – zákazník se jde projít do města, vyzkouší si pohled přes kontaktní čočku do dálky i blízka. Následně zhodnocení usazení kontaktní čočky na oku přes štěrbinovou lampu. Nácvik sundání a nasazení kontaktní čočky klientem. Poučení o způsobu zacházení s kontaktní čočkou. U vícedenních čoček jedna kontrola po 14 dnech v ceně vyšetření.

cena 800 Kč

Diagnostika vizuálního systému a okohybných svalů

Délka vyšetření: 90 minut

Vyšetření a kontrola vidění – spolupráce okohybných svalu a jejich stav, následný doporučený trénink.

cena 2000 Kč

Sportovní diagnostika

Délka vyšetření: 120 minut

Základní Diagnostika vizuálního systému a okohybných svalů + vyšetření kognitivních funkci a vidění v dynamice.
Použité přístroje jsou Neurotracker a Senaptec.

cena 3000 Kč